رفع هک واتساپ | چگونه هک واتساپ را از بین ببریم + علائم هک

اگر واتساپ هک شد چه کنیم؟ رفع هک واتساپ: واتساپ (Whatsapp)، یکی از بهترین و امن ترین اپلیکیشن های پیام رسان است و به خاطر امنیت بالا، طرفداران زیادی در سطح جهان دارد. در ایران نیز در حال حاضر، واتساپ را می توان پرکاربرد ترین پیامرسان دانست. البته گرچه که فیلتر شدن تلگرام در این زمینه بسیار تاثیر داشت اما در حال حاضر واتساپ پیامرسان شماره یک در ایران است. درست است که این پیامرسان را تقریبا غیر قابل هک می دانند؛ اما همانطور که می دانید، هیچ اپلیکیشن، سایت یا پیام رسانی، غیر قابل هک نیست و درصدی برای هک شدن آن وجود دارد. اما اگر روزی خدایی نکرده در واتساپ هک شدیم؛ از کجا بفهمیم که این اتفاف و افتاده و مهمتر اینکه چطور هک واتساپ را از بین ببریم؟

امروز قصد داریم در این مقاله در مجله اینترنتی امنیت شبکه های اجتماعی، درباره همین موضوع بگوییم که اگر حساب ما در واتساپ هک شد چگونه متوجه آن شویم و چگونه واتساپ را از هک خارج کنیم؟

امنیت واتساپ؛ پیام رسانی غیر قابل نفوذ!!

واتساپ یک پیامرسان بسیار محبوب در جهان است و بر خلاف تلگرام که فقط در میان کاربران ایرانی از محبوبیت بیشتری برخوردار است؛ در تمام جهان از این نرم افزار استفاده می شود و می توان به معنای واقعی کلمه، واتساپ را یک پیام رسان بین المللی دانست. این پیامرسان بین المللی، در ابتدا از امنیت و امکانات مناسبی برخوردار نبود و کسی روی آن سرمایه گذاری نمی کرد تا اینکه مارک زاکربرگ؛ مدیر عامل فیسبوک، قصد سرمایه گذاری روی واتساپ را کرد و سهام این نرم افزار را در سال 2014 خریداری کرد.

روند رشد واتساپ نیز چه از نظر محبوبیت در بین مردم و چه از نظر خود اپلیکیشن و امنیت و دیگر ویژگی های آن، از همان لحظه ای که توسط فیسبوک خریده شد بالا رفت و در حال حاضر بسیاری از افراد در جهان با واتساپ کار می کنند یا حداقل با آن آشنایی دارند. طوری شده است که دیگر بسیاری از آموزش های آنلاین در ایران نیز توسط این نرم افزار انجام می گیرد.

پیامرسان واتساپ به لطف رمز نگاری قدرتمند و پیچیده خود که توسط مهندسین کامپیوتر و ریاضی این شرکت طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد؛ از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و هنوز گزارشی رسمی از هک شدن یک کاربر یا نفوذ به اطلاعات شخصی یک فرد از طریق این پیام رسان داده نشده است. از دیگر مزایای واتساپ برای ما ایرانیان اینکه، از طرف آن تحریم نشده ایم و ایران نیز این اپ را فیلتر نکرده است و می توانیم به راحتی و بدون نیاز به فیلترشکن، به آن متصل شویم.

روش های رفع هک واتساپ

جلوگیری از هک شدن در واتساپ؛ پیشگیری بهتر از درمان است!

همه ما این جمله را شنیده ایم که می گوید «پیشگیری بهتر از درمان است». این جمله یکی از زیباترین و کارآمد ترین جملات قصار در زندگی است که باید آن را رعایت کنیم. همیشه این که تلاش کنیم تا جلوی رخ دادن یک حادثه بد را بگیریم بسیار راحت تر از این است که برای درمان یا درست کردن آن تلاش کنیم. درباره هک شدن حساب واتساپ نیز این قانون صدق می کند.

شما بهتر است روش های مقابله با هک شدن را بلد باشید و می توانید این راهکار ها را در مقاله «آیا هک واتساپ امکان پذیر است؟» به طور کامل بخوانید؛ اما به طور خلاصه، سه روشی که ممکن است از طریق آن هک شوید روش های زیر است که باید آنها را بهتر بشناسید تا بتوانید با آن مقابله کنید. این سه روش عبارتند از:

اسکن QR Code: شما بهتر است که گوشی خود را در اختیار افراد مختلف قرار ندهید. زیرا ممکن است با اسکن کردن QR Code وب واتساپ، به اکانت شما نفوذ کنند و اطلاعات شما را به سرقت ببرند.
هک توسط استفاده از شماره کاربر: همانطور که می دانید، وقتی که شماره خود را در واتساپ وارد می کنید، پیامی برای شما می آید که حاوی یک کد است و شما می توانید به واسطه این کد وارد حساب خود شوید. این کد را برای هیچ کس دیگری نفرستید.
فعال کردن وردو دو مرحله ای: این نوع از ورود، تقریبا در تمامی چپیام رسان ها وجود دارد و شما می توانید به واسطه آن امنیت حساب خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از راه های مهم جلوگیری از هک واتساپ این است که روش های مختلف هک کردن را یاد بگیرید تا روش های مقابله با آنها را نیز بشناسید و توسط این روش ها در واتساپ هک نشوید. سایت SFP؛ مقالات زیادی درباره روش های مختلف هک واتساپ دارد که می توانید در بخش «هک واتساپ» به همه آنها دسترسی داشته باشید و این روش های مختلف را یاد بگیرید.
علائم هک شدن واتساپ؛ از کجا بفهمیم واتساپ هک شده؟

هک شدن واتساپ، نشانه های بسیار زیادی دارد و شما می توانید این نشانه های مختلف را شناسایی کنید و تشخیص دهید که واتساپ شما هک شده است. اما یکی از نکاتی که باید به آن دقت داشته باشید این است که برخی از این نشانه ها که به گوشی شما مربوط می شوند، ممکن است که دلایل دیگری نیز داشته باشند. پس خیلی لازم نیست خود را نگران کنید.
1: عملکرد عجیب گوشی

گاهی اوقات ممکن است که صفحه گوشی شما بی دلیل روشن یا خاموش می شود؛ در صورتی که شما هیچ کنترلی روی آن ندارید. ممکن است که یکی از دلایل این اتفاق، هک شدن اکانت واتساپ شما باشد.
2: تخلیه ناگهان باتری موبایل

یکی از دلایل هک شدن واتساپ شما وجود برنامه های مخرب روی گوشی شماست و این موضوع باعث می شود که مصرف باتری گوشی شما بالا برود. وقتی مصرف باتری شما به طور یکجا و یهویی بالا میرود، گوشی شما زود شارژ خالی می کند و زود به زود هم داغ می کند. وقتی این اتفاق برای گوشی شما می افتد، نشانه 100 درصدی برای هک شدن واتساپ شما نیست اما وقتی خیلی ناگهانی این اتفاق برایتان می افتد، بهتر است که شک کنید و مراقب باشید.
3: شنیده شدن صدا های عجیب در بک گراند گوشی

هنگامی که در زمان برقراری تماس صدا هایی از گوشی شما شنیده می شود، می تواند به دلیل وجود یک برنامه جاسوسی روی گوشی باشد، زیرا به منظور ردیابی و ضبط تماس ها، بد افزار در حال انجام کاری می باشد، در پس زمینه صدای مزاحمی را خواهید شنید.
4: افزایش مصرف اینترنت گوشی

همانطور که گفته شد بسیاری از هک ها از طریق برنامه های مختلف صورت می گیرند. یکی دیگر از نشانه هایی که می توانید به آن مشکوک شوید، این است که مصرف اینترنت شما نیز بالا برود. به هر حال برنامه مخرب روی گوشی شما نیاز دارد تا اطلاعات را از طریقی به هکر برساند. اگر دیدید که مصرف اینترنت گوشی شما بالاست، باید بخش مربوط به مصرف اینترنت را بررسی کنید و برنامه مخرب را در آنجا پیدا کنید.
5: پیام ها و گروه های ناشناخته

همچنین ممکن است که هکر با استفاده از اکانت شما، ارتباط برقرار کند؛ پس اگر زمانی در حساب خود گروهی ناشناخته دیدید یا پیامی را دیدید که مطمئن هستید خودتان نفرستاده اید، باید به هک شدن اکانت خود شک کنید. در این میان اگر روی گوشی خود یک آنتی ویروس نیز نصب داشته باشید، ممکن است به شما اخطار دهد که گوشی شما احتمالا هک شده است.
6: سیستم های ناشناس در بخش واتس اپ وب

اگر شخصی شما را به روش واتساپ وب هک کرده باشد، در بخش Whatsapp Web در نرم افزار می توانید، متوجه شوید که یک دستگاه ناشناس به سیستم شما متصل شده است و البته می توانید از طریق همین مسیر دسترسی شخص به اکانت خود را ببندید.
7: آنلاین بودن

وضعیت آنلاین یکی از امکاناتی است که در تمامی پیامرسان ها وجود دارد که اگر دقت کرده باشید، تمامی کاربران ایرانی نیز آن را غیر فعال می کنند و روی حالت Last Seen Recently قرار می دهند. به پیشنهاد ما این بخش را فعال نگه دارید و هر از چند گاهی از طریق گوشی شخص دیگری آن را بررسی کنید. برای مثال شما از اول صبح تا به حال وارد واتساپ نشده اید و Whatsapp Web شما هم متصل نیست، اما وقتی با گوشی دوست خود بررسی می کنید، نشان می دهد که شما آنلاین هستید یا آخرین بار 30 دقیقه پیش در واتساپ آنلاین بوده اید. از این طریق نیز می توانید متوجه شوید که واتساپ شما از روش های مختلفی هک شده است.
8: پیام فعالیت واتساپ وب

همه شما می دانید که استفاده از واتساپ وب برای دسترسی به پیام های یک شخص، یکی از راه های آسان و پیش پا افتاده هک کردن دیگران است. اگر شما واتساپ وب را برای خود فعال نکرده اید اما پیام آن را به شما نشان می دهد و در پیام نوشته است که: “Whatsapp Web is Currently Active” شما باید متوجه شوید که شخصی از طریق واتساپ وب شما را هک کرده و به شما متصل است. برای بیرون کردن هکر نیز از حساب واتساپ، می توانید در بخش بعد روشهای مختلف از بین بردن هک واتساپ را بخوانید.

نشانه های هک شدن واتساپ و بازیابی اکانت واتساپ

رفع هک واتساپ؛ چگونه هک واتساپ را از بین ببریم؟

اگر به تمامی روش های پیشگیری از هک شدن در مقاله افزایش امنیت واتساپ را مطالعه و رعایت کرده اید و باز هم هک شده اید؛ می توانید از این روش ها برای رفع هک استفاده کنید.
1 – رفع هک از طریق بخش کیو آر کد (واتساپ وب):

یکی از قابلیت های واتساپ، WebWhatsapp که می توانید ازطریق آن با PC خود به واتساپ وصل شوید است و کمک بسیاری به کاربران می کند. در این قسمت، شما می توانید تمامی دستگاه هایی که به اکانت شما متصل هستند را ببینید. اگر جز موبایل خود، با دستگاه دیگری به حساب خود متصل نیستید، باید گزینه Log Out From All Devices را کلیک کرده تا این گونه هک واتساپ را برطرف کنیم.

برای آوردن بخش واتساپ وب در واتساپ، باید وارد بخش سه نقطه در گوشه بالا یا منو شوید و وارد بخش واتساپ وب شوید.

Menu –> Whatsapp

در آپدیت جدید واتساپ شما باید روی تمامی واتساپ وب هایی که به سیستم شما متصل هستند و قصد پاک کردنشان را دارید، کلیک کرده و گزینه Log Out را کنید.
2 – رفع هک به وسیله فعال کردن تایید دو مرحله ای:

شما می توانید با فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای، هک شدن واتساپ را برطرف کنید. وقتی شما این قابلیت را فعال کنید، هکر باید برای ورود به حساب شما، رمز شما و ایمیل شما را داشته باشد تا بتواند وارد حساب شود.

برای فعال کردن تایید دو مرحله ای باید مراحل زیر را انجام دهید.

Whatsapp –> Menu Button –> Setting –> Account –> Two-Step Verification

پس از ورود به بخش احراز هویت دو مرحله ای باید آن را Enable کرده و سپس رمز عبور و ایمیلی را وارد کرده و در ایمیل وارد شده هر دو را ثبت کنید.

یکی از نکات بسیار مهم درباره تایید دو مرحله ای این است که یکی از موثر ترین روش های افزایش امنیت واتساپ است ولی اگر آن را فعال نکرده باشید، ممکن است هکر آن را فعال کند و شما را از اکانت خود بیرون بیاندازد. بهتر است که این مورد را قبل از هک شدن فعال کنید اما اگر هک شدید و هکر این مورد را فعال نکرد می توانید از طریق تایید دو مرحله دسترسی شخص را به اکانت از بین ببرید. اما این ریسک که هکر این کار را نخواهد کرد را نمی توان پذیرفت و بهتر است که از تایید دو مرحله ای به عنوان یک روش برای افزایش امنیت استفاده کنید.
3 – نصب یک آنتی ویروس:

همانطور که گفتیم ممکن است که هک اکانت واتساپ شما از طریق یک برنامه ویروسی و مخرب انجام گیرد؛ پس شما می توانید در صورت تشخیص هک شدگی اکانت واتساپ خود، توسط یک آنتی ویروس قوی، ویروس را از بین ببرید و اکانت خود را بازیابی کنید. اما یک نکته جالب این است که شما می توانید خودتان کار آنتی ویروس را انجام دهید و هر از چند گاهی، برنامه های روی گوشی خود در بخش تنظیمات را بررسی کنید و برنامه های مشکوک، ناشناس یا بلا استفاده را Uninstall کنید. برای آوردن بخش برنامه ها از گوشی های مختلف تفاوت دارد اما در Setting گوشی خود باید وارد Apps یا Programs شوید و در آن تمامی برنامه های گوشی را مشاهده و بررسی کنید. فقط مواظب باشید که برنامه های مربوط به اندروید گوشی و مهم برای سیستم عامل را پاک نکنید!
برنامه رفع هک واتساپ

یکی از چیز های دیگری که امروزه در بسیاری سرچ های گوگل می بینیم، عبارت «برنامه رفع هک واتساپ» است. در این باره باید به شما بگویم که برنامه خاصی برای رفع که واتساپ وجود ندارد و اگر در سرچ های خود، برنامه ای هم پیدا کردید، احتمالا یک نرم افزار آنتی ویروس ساده است که می توانید نسخه های خیلی بهتری از آن را در App store پیدا کنید. در واقع برنامه هایی که رفع هک واتساپ را انجام می دهند 3 کار بالا را انجام می دهند و نوعی آنتی ویروس ساده و مختص واتساپ هستند. شما می توانید با نصب یک آنتی ویروس مناسب برای گوشی خود، به راحتی همه این کار راه ها را انجام دهید.

در این مقاله در مجله امنیت فضای مجازی، به شما درباره امنیت واتساپ، روش های هک شدن آن، نشانه های تشخیص هک شدن و روش های رفع هک واتساپ توضیحاتی ارائه دادیم. امیدواریم که این توضیحات مستمر ثمر واقع شده باشند و به شما کمک کرده باشند.
سوالات متدوال

آیا هک واتساپ امکان پذیر است؟ بله؛ درست است که واتساپ یکی از امنترین پیام رسان های جهان است، اما هیچ شبکه اجتماعی غیر قابل هک نیست و واتساپ نیز ممکن است که از طرف کاربر (شما) هک شود.

آیا می توان امنیت واتساپ را افزایش داد؟ بله شما می توانید با انجام دادن چند کار راحت و رعایت چند نکته امنیت پیام رسان خود را بالاتر ببرید.

علائم هک شدن واتساپ کدامند؟ نشانه های بسیار وجود دارند. نشانه هایی مانند تخلیه شدن باتری، پیام ها و گروه های ناشناخته و سیستم های ناشناس در بخش واتساپ وب. البته هر کدام از این نشانه ممکن است به دلیل اتفاقات دیگه نیز باشد.

آیا روشی برای رفع هک وجود دارد؟ بله شما می توانید از چند روش ساده به راحتی اکانت واتساپ خود را بازیابی کنید.

رفع هک واتساپ | چگونه هک واتساپ را از بین ببریم + علائم هک
رفع هک واتساپ | چگونه هک واتساپ را از بین ببریم + علائم هک

هک واتساپ بدون کد (مواظب باشید در whatsapp راحت نشوید!)

هک واتساپ بدون کد: هک کردن واتساپ، اینستاگرام، تلگرام یا دیگر اپلیکیشن ها و پیام رسان های دیگران و دسترسی به پیام ها و اطلاعات آنها، یکی از کارهایی است که بسیاری از افراد به دنبال راهی برای آن هستند و دوست دارند که این کار را بر روی شخصی انجام دهند و او را هک کنید و به پیام های شخص دسترسی داشته باشند. بسیاری از والدین، به فرزند خود شک دارند و می خواهند که بر اعمال وی نظارت کامل داشته باشند. بسیاری از خانم ها یا آقایان نیز هستند که نیاز دارند تا رفتار های همسر خود در فضای مجازی را بررسی کنند و تحت کنترل داشته باشند.

البته گر چه که از هر نظر به این جریان نگاه کنیم، هک کردن عزیزانمان برای کنترل رفتار های آنها در شبکه های اجتماعی، کار غیر اخلاقی می باشد، اما در بعضی مواقع لازم است. در چند سال اخیر، واتساپ؛ یکی از نرم افزار های پیام رسانی است که تعداد زیادی از افراد از آن استفاده می کردند. بعد از ماجرای فیلتر شدن تلگرام و آزاد بودن واتساپ برای انتقال پیام و محتوای غیر متنی به صورت رایگان، افراد زیادی واتساپ را نصب کردند.

البته اگر چه محبوبیت تلگرام، همچنان در میان افراد بیشتر از محبوبیت واتساپ است، اما از آنجایی که افراد برای دسترسی به تلگرام به VPN یا Proxy نیاز دارند، بیشتر افراد برای ارسال پیام از واتساپ استفاده می کنند. هک واتساپ اما کمی پیچیده است و از آنجایی که مارک زاکربرگ؛ بنیان گذار فیسبوک، شرکت واتساپ را خرید، روی امنیت آن توجه زیادی داشت و هک کردن یک اکانت واتساپ، دیگر به آن راحتی که فکر می کنید نیست. در ادامه این مقاله در مجله امنیت شبکه اجتماعی، تلاش داریم درباره یکی از روش های پرطرفدار هک واتساپ، یعنی هک واتساپ دیگران بدون کد صحبت کنیم. پیشنهاد می کنیم که این مطلب را از دست ندهید.

هک واتساپ بدون کد؛ کد واتساپ چیست؟

هک واتساپ بدون کد یکی از پرکاربرد ترین عبارت هایی است که در گوگل نیز بسیار سرچ می شود. بسیاری از افراد به دنبال راه هایی هستند که بدون اینکه به کد واتساپ نیاز اشته باشند، شخص مورد نظر خود را هک کنند. کد واتساپ چیست؟ همه ما حداقل یک بار وارد واتساپ شده ایم. وقتی شماره خود را وارد می کنیم، یک کد یک بار مصرف برای ما ارسال می شود که باید تا یک دقیقه آن را در جای مناسب وارد کنید تا بتوانید وارد اکانت خود شوید. بسیاری از افراد هم برای هک واتساپ نیاز به روشی دارند تا بدون نیاز به کد واتساپ را هک کنند.

واتساپ نیز این کد را در خود دارد و برای هک کردن یک نفر، شما نیاز دارید که به کد شخص دسترسی پیدا کنید و برای هک افراد، بیشتر مواقع به کد نیاز دارید. در بسیاری از روش های هک واتساپ نیز شما در اصل تلاش می کنید تا به این کد، دسترسی پیدا کنید و تا بتوانید سیتسم شخص مورد نظر خود را هک کنید. شما می توانید در مقاله «هک واتساپ بدون دسترسی افراد» با برخی از این روش ها آشنا شوید. اما چندین روش نیز برای هک واتساپ وجود دارد که به کد نیاز ندارد و شما می توانید هک واتساپ را بدون نیاز به کد انجام دهید. در ادامه قصد داریم با چند روش هک واتساپ بدون کد آشنا شویم.
واتساپ وب؛ راحت ترین راه هک واتساپ بدون کد

واتساپ وب و دسترسی به واتساپ شخص از طریق یک دستگاه دیگر و از طریق اینترنت، یکی راحت ترین راه های هک واتساپ یک شخص است. نکته مهم در هک واتساپ دیگران بدون کد، این است که: اگر می خواهید واتساپ شخصی را بدون کد هک کنید، باید حداقل برای مدت کوتاهی به تلفن همراه شخص، دسترسی داشته باشید.

واتساپ وب (Web.Whatsapp) یکی از قابلیت های واتساپ است که در آن شما می توانید از طریق مرورگر روی سیستم خود، به اکانت واتساپ خود متصل شوید تا بتوانید به راحتی پیام های خود را در PC تایپ کرده و ارسال کنید یا حتی برخی از فایل ها را با سیستم دانلود کنید و حتی گاها بین گوشی و کامپیوتر خود، فایلی را بدون دردسر جابجا کنید.

شما می توانید به راحتی و با دسترسی به گوشی شخص مورد نظر فقط برای چند لحظه بارکد صفحه واتساپ وب را اسکن کنید و با سیستم خود به واتس اپ شخص، متصل شوید. فقط این موضوع دو مشکل اساسی دارد.

یک اینکه Web Whatsapp تنها زمانی فعال است که گوشی شخص مورد نظر به اینترنت متصل باشد تا بتوانید به پیام های آن دسترسی داشته باشید. اگرچه امروزه کم پیش می آید که کسی اینترنت گوشی خود را خاموش کند. فقط نکته ای که وجود دارد این است که پیشنهاد می کنیم که برای اینکار نرم افزار دسکتاپ واتساپ را نصب کنید و ترجیحا آن را نبندید. چون برای اتصال نیاز دارید که گوشی شخص را به اینترنت متصل کنید.

مشکل دوم نیز این است که شخص می تواند به راحتی متوجه شود که شما به سیستم وی دسترسی دارید و فقط کافی است که وارد بخش واتساپ وب در نرم افزار واتساپ شود و دسترسی شما به واتساپ خود را از بین ببرد. اما اگر این مشکل پیش نیاید، شما می توانید به راحتی روی پیام های شخص کنترل داشته باشید.

هک واتساپ از طریق واتساپ وب یکی از راحت ترین روش های هک واتساپ است که البته شما می توانید به راحتی جلوی اشخاصی که شما را در واتساپ هک کرده اند را از اکانت بیرون بیاندازید.

هک واتساپ دیگران توسط واتس اپ وب

نرم افزار SPY24

یکی دیگر از راه های راحت و کم دردسر برای هک افراد و کنترل و مشاهده پیام های دریافتی و ارسالی آنها در نرم افزار هایی مانند واتساپ، فیسبوک، اسکایپ و وی چت از آن استفاه کنید، اپلیکیشن SPY24 است. آی کی مانیتور به شما این اجازه را می دهد که بدون اینکه شخص متوجه شود پیام های وی با اشخاص مختلف را شنود کنید و روی وی کنترل داشته باشید.

برای استفاده از SPY24 باید در ابتدا، در وب سایت SPY24.app یک حساب باز کنید و سپس نرم افزار را از خود سایت دانلود کنید. پس از آن باید نرم افزار را روی گوشی شخص نصب کنید و با استفاده از این نرم افزار به راحتی شخص را تحت کنترل داشته باشید.

نظارت بر واتساپ توسط برنامه های هک

نرم افزار Xspy

نرم افزار Xspy نیز یکی دیگر از نرم افزار هایی است که می توانید روی گوشی شخص مقابل خود نصب کنید و به تمامی پیام هایی که وی در پیام رسان های مختلف ارسال می کند، نظارت داشته باشید. یکی از مزیت های Xspy نسبت به باقی نرم افزار های هک دیگر این است که این نرم افزار پس از نصب شدن مخفی می شود و امکان لو رفتن شما در استفاده از این نرم افزار بسیار پایین می باشد.
دفاع در برابر اپلیکیشن های نظارتی

شما می توانید در بازه های زمانی مختلف، برنامه های گوشی خود را چک کنید تا از این روش در دنیای دیجیتال هک نشوید. در واقع شما باید از طریق چک کردن برنامه های خود در بخش Setting گوشی، دنبال برنامه های مشکوک و ناآشنا بگردید و آنها را پاک کنید. شما می توانید به این روش، این نم افزار ها را پاک کنید تا کسی روی شما نظارت نداشته باشد.
روش دفاع در برابر هک واتساپ بدون کد چیست؟

شما می توانید از روش های بالا یا روش های دیگر و نرم افزار های دیگری برای نظارت، کنترل یا هک واتساپ دیگران بدون کد استفاده کنید ولی همه این روش ها یک مشکل احتمالی بسیار بزرگ دارند. اگر شخص مورد نظر شما، ورود دو مرحله ای را فعال کرده باشد، شما به جز دسترسی به کد (که آن را دور زده اید)، باید به پسورد شش رقمی شخص نیز دسترسی پیدا کنید و این موضوع می تواند کمی برای شما پیچیده باشد.

تایید دو مرحله ای در اکثر برنامه های پیام رسان وجود دارد و شما می توانید آن را فعال کنید تا امنیت پیام رسان خود را بالا ببرید. در تایید دو مرحله ای شما یک رمز تعیین می کنید و ایمیل خود را نیز تایید می کنید. با هر بار ورود با دستگاه خاص شما باید رمز 6 رقمی را وارد کنید و نکته دوم اینکه این ورود، از طریق ایمیل به شخص اطلاع داده می شود که این موضوع میتواند برای شما گران تمام شود.

تایید دو مرحله ای واتساپ

اگر تایید دو مرحله ای فعال بود، باید چکار کنیم؟

اگر همه راه های بالا را امتحان کردید و نتیجه این نگرفتید و نتوانستید، ورود دو مرحله ای را پشت سر بگذارید، می توانید هک کردن را به ما بسپارید. شما میتوانید هک واتساپ بدون کد را به ما بسپارید و ما واتساپ شخص مورد نظر را هک کرده و به شما تحویل می دهیم.
کلام آخر

همانطور که در ابتدای متن گفته شد، هک کردن واتساپ افرادی مانند فرزند یا شریک زندگی تان، از نظر اخلاقی کار درست و شایسته ای نمی باشد. اما اگر نیاز دارید که برای نظارت، کنترل و محافظت از فرزندان خود به اکانت واتساپ آنها دسترسی داشته باشید، می توانید از روش های بالا برای هک آنها استفاده کنید یا درخواست هک بدهید تا ما اکانت شخص را هک کنیم.

در این مقاله در وب سایت SFP؛ مجله امنیتی فضای مجازی، شما را با چند روش برای هک واتساپ دیگران بدون کد آشنا کردیم و تلاش داشتیم که بهترین روش ها را به شما معرفی کنیم. امیدواریم که این محتوا به شما کمک کرده باشد.

«اطلاعیه ی مهم»

با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصیصین …… صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.

آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.

«اطلاعیه ی مهم»
با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.
آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.
با تجدید احترام

By admin

Related Post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *