نظرسنجی در خصوص اضافه کردن پیام رسان های جدید در برنامه SFP

تیم توسعه و طراحی سامانه مراقبت از خانواده در فضای مجازی، در نظر دارد برای بهبود کارایی و کیفیت محصولات خود یک نظرسنجی در خصوص اضافه کردن پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی جدید در فهرست برنامه های موجود خود ایجاد نماید. تمامی کاربران SFP می توانند در این نظر سنجی شرکت کرده و ضمن ارائه پیشنهادات و انتقادات خود نسبت به کیفیت عملکرد سامانه مراقبت از خانواده SFP، درخواست های خود را مبنی بر اضافه کردن پیام رسان یا شبکه اجتماعی جدید به لیست برنامه های قابل نظارت و کنترل در SFP ارائه دهند.

نسخه جدید نرم افزار مراقبت از خانواده SFP منتشر شد

[sc name=”spy24″ ]

به دلیل تعداد بسیار زیاد کاربران فعال سامانه SFP، بدیهی است که برخی از کاربران پیشنهادات و یا انتقاداتی را نسبت به عملکرد برنامه داشته باشند که انعکاس این نظرات می تواند ما را در بهبود عملکرد برنامه و افزایش میزان رضایت کاربران یاری نماید. شما می توانید در ذیل همین متن نظرات خود را در خصوص با کارایی سامانه اس اف پی بیان نموده و تمامی انتقادات و پیشنهادات خود را در این رابطه ارائه دهید. همچنین می توانید پیام رسان ها و اپلیکیشن های جدیدی را که به عقیده شما باید در لیست برنامه های قابل کنترل در پنل SFP اضافه شوند، معرفی کنید تا ما این نظرات را به کارشناسان خود در سامانه SFP منعکس کرده و در بروز رسانی جدیدی که به زودی ارائه خواهد شد، ضمن حل مشکلات فعلی برخی از کاربران، پیشنهادات و انتقادات شما را نیز مد نظر قرار دهیم.

توجه داشته باشید که امکان کنترل و نظارت روی پیام رسان های جدیدی که از طریق شما معرفی می شود، به تدریج به لیست اضافه خواهد شد. قابلیت های جدید برای گوشی های روت شده نیاز به نصب مجدد برنامه و یا آپدیت و بروز رسانی نخواهد داشت و تنها برای آن دسته از کاربرانی که از برنامه در گوشی های روت نشده استفاده می کنند، نیاز است که نسخه جدید برنامه را دریافت نموده و برنامه SFP را بروز رسانی نمایند. در بروز رسانی جدید برنامه که به زودی ارائه خواهد شد، کاربران می توانند در پنل کاربری خود شاهد تغییرات و بهبود عملکرد برنامه با توجه به نظرات و پیشنهادات خود باشند و همچنین لیست برنامه های جدیدی که امکان کنترل و نظارت بر آن ها در بروز رسانی جدید برنامه امکان پذیر شده است را مشاهده نمایند.

نظرسنجی در خصوص اضافه کردن پیام رسان های جدید در برنامه SFP
نظرسنجی در خصوص اضافه کردن پیام رسان های جدید در برنامه SFP

نرم افزار نظارت بر فرزندان SFP – از ابتدا تاکنون

نرم افزار نظارت بر فرزندان

نرم افزار مراقبت از فرزندان SFP راهکاری هوشمند و ساده در زمینه نظارت بر فعالیت فرزندان در محیط شبکه های مجازی و ابزاری بسیار کاربردی برای والدین است. با استفاده و نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی یا تبلت فرزندان خود می‌توانید با خیالی آسوده و آگاهانه از فرزندان خود در برابر خطرات احتمالی در فضای مجازی اینترنت جلوگیری کنید. در ادامه به بررسی نرم افزار نظارت بر فرزندان SFP از ابتدای آغاز به کار تاکنون می‌پردازیم.

نرم افزار نظارت بر فرزندان SFP

زمینه اصلی فعالیت مجموعه پویش پرداز سرخ ارائه راهکارهای حفاظتی و ردیابی می‌باشد که در چند سال گذشته فعالیت های گسترده ای در این زمینه داشته است. موبایل یابی نام یکی از زیرشاخه این مجموعه می‌باشد که به عنوان اولین سامانه ردیابی گوشی تلفن های همراه بصورت رسمی شروع به فعالیت نمود.

پس از تجربه چند ساله تحت نام موبایل یابی، این مجموعه سامانه ای جدید و البته تنها سامانه پیشرفته و رسمی کشور را با نام SuperFamilyProtector یا کوتاه شده آن SFP راه اندازی نمود که نسبت به سامانه قبلی قابلیت های بسیار پیشرفته تری را ارائه می‌نمود.

در حال حاضر نیز سامانه SFP تنها سامانه دارای مجوز رسمی در کشور می‌باشد که امکان نظارت کامل بر دستگاه تلفن و تبلت فرزندان را توسط والدین فراهم می‌نماید.

بهترین نرم افزار ردیابی و مراقبت از فرزندان

دلایلی که می‌توان نرم افزار و بطور کلی سامانه SFP را بهترین نرم افزار ردیابی و مراقبت از فرزندان دانست را کوتاه معرفی خواهیم کرد.

  • امکان ردیابی لحظه به لحظه گوشی/تبلت فرزندان
  • نظارت بر پیام های شبکه های اجتماعی به ویژه تلگرام (واتس اپ، لاین، وایبر و..)
  • نرم افزارهای قابل نصب بهینه شده
  • سرویس نظارت و ردیابی Apple iPhone و iPad بدون نیاز به نصب برنامه
  • دارای پنل کاربری بسیار ساده و در حین حال پیشرفته
  • تعرفه مناسب با توجه به کیفیت ارائه خدمات و پشتیبانی

و…

افتخارات سامانه SFP

سامانه اس اف پی در زمینه ارائه راهکارهای مراقبتی و ردیابی تاکنون پیشرفت چشمگیری داشته است و در اولین حضور خود در نمایشگاه “فضای مجازی پاک” شهر قم و جشنواره “رسانه های دیجتال ” شهر تهران مورد استقبال قرار گرفته است.

تقدیرنامه جشنواره رسانه های دیجیتال

تقدیرنامه نمایشگاه فضای مجازی پاک

علاوه بر این فعالیت وبسایت SFP بصورت رسمی می‌باشد و وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد اعتماد از رسانه های دیجتال می‌باشد.

پشتیبانی نرم افزار نظارت بر فرزندان  از دستگاه های iOS

سامانه SFP از ابتدای شروع به فعالیت مدام در حال تغییر و بروزرسانی بوده است و در این مدت قابلیت‌های کاربردی و البته مورد درخواست کاربران گرامی به پنل کاربری اضافه شده است.

یکی از این قابلیت‌ها امکان نظارت و ردیابی دستگاه های iOS یا iPhone و iPad است که با اضافه شدن این قابلیت می‌توانید بدون نیاز به نصب هرگونه برنامه ای دستگاه آیفون یا آیپد را ردیابی کنید و بر پیام‌ها، تماس‌ها، مخاطبین و… نظارت داشته باشید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *