بهترین برنامه های مراقبت کنترل کودک اندروید در سال 2030

زمانی که صحبت از استفاده کودکان از وسایل الکترونیکی می شود. منطقی این است که به جای تاسف خوردن بعد از رقم خوردن آنچه نباید، امنیت آنها را حفظ کنیم. از آنجایی که نمی توان 24 ساعته بالای سر بچه ها بود، اپ های بسیار زیادی ساخته شده اند که کارشان نظارت و اعمال محدودیت برای بچه و مراقبت کودک در استفاده از دستگاه های هوشمند امروزی است. برنامه کنترل کودک با بهترین برنامه جهان برنامه کنترل والدین برای اندروید

وقتینرم افزار های موبایلی از کودک مراقبت می کنند

این نرم افزار های مراقبت کودک دارای قابلیت هایی مثل ردیابی موقعیت مکانی و بلاک کردن محتوایی خاص هستند. تا کودک هنگام استفاده از گوشی هوشمند یا تبلت خود از خطرات احتمالی در امان باشد. در این مطلب اندروید زود می خواهیم چند تا از برنامه های رایگان و غیررایگان از شرکت های معتبر را به شما معرفی کنیم که ارزش وقت گذاشتن و استفاده کردن را دارند.

برنامه کنترل کودک

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SFP) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SFP را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

اپ رایگان گوگل برای مراقبت کودک شاید به اندازه اپ های پولی که در ادامه آنها را معرفی خواهیم کرد، قدرت نداشته باشد. اما در نوع خود به خوبی از عهده این مسئولیت برمی آید. با Family Link شما یک حساب کاربری گوگل مخصوص فرزند خود درست می کنید. برای این حساب کاربری سرویس های مختلف گوگل را فعال نموده و مدیریت فعال و غیرفعال بودن این سرویس ها را خود به عهده می گیرید.

ویژگی هایی که قابل تغییر هستند شامل این موارد می شود: دادن دسترسی یا منع کردن برنامه ها از دانلود، رصد کردن مدت زمان اجرای برنامه ها. (یعنی این که فرزند شما در هر برنامه چند دقیقه وقت گذرانده است؟ همچنین امکان گذاشتن محدودیت روزانه در این مورد وجود دارد.) امکان قفل کردن دستگاه از راه دور، برای زمان هایی که مثلا وقت خواب بچه است یا می خواهید او را برای شام صدا کنید.

ضعف این برنامه نداشتن قابلیت ردیابی موقعیت مکانی دستگاه کودک می باشد ضمن اینکه برنامه مذکور فقط برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده است.

بهترین برنامه های مراقبت کودک اندروید در سال 2030 برنامه کنترل والدین

نرم افزار Norton Family Premier

نورتون که بیشتر برای کاربران کامپیوتر به عنوان یک آنتی ویروس شناخته می شود. نرم افزاری آنلاین برای حفظ امنیت کودکان شما نیز تولید کرده که Norton Family Premier نام دارد. این اپ رایگان نیست اما می توانید به مدت 30 روز از نسخه آزمایشی آن استفاده نمایید.

امکانات این نرم افزار شامل این موارد است: بلاک کردن سایت ها، ردگیری تاریخچه مرورگر، ردگیری و زمانبندی مدت صرف شده در هر برنامه گوشی، محدود کردن اینکه کدام برنامه ها را کودک اجازه داشته باشد باز کند، نظارت بر پیام های متنی، ذخیره 30 روزه موقعیت های مکانی دستگاه و ردیابی فعال موقعیت دستگاه در لحظه، به اضافه قابلیت قفل کردن درجای دستگاه برای اینکه برای مدتی هم که شده بچه را از دنیای صفر و یک خارج کرده و اجازه دهید روی دنیای حقیقی تمرکز کند.

نرم افزار Parental Control & Kids GPS: Kaspersky SafeKids

کسپرسکی دو نسخه رایگان و پولی از برنامه مراقبت از کودک خود منتشر کرده است. نسخه رایگان امکان فیلتر کردن محتواهای آنلاین و علاوه بر این مدیریت برنامه های دیگر و اینکه کودک چه مدت را در هر کدام از آنها سپری کرده است، را دارد.

نسخه پولی به قیمت 14.95 دلار به همراه نسخه ای آزمایشی و جداگانه عرضه شده. این نسخه از نرم افزار قابلیت ژئو فنسینگ دارد در ژئو فنسینگ محدوده ای جغرافیایی را تعیین می کنید مثلا از یک سمت خانه از سمت دیگر مدرسه سپس این ناحیه به عنوان منطقه امن تعریف می شود هر زمان کودک از منطقه امن خارج شود یا دوباره وارد آن گردد برای شما پیغام هشدار ارسال می شود. امکان رصد کردن سطح باتری، مکالمات، پیام های متنی و شبکه های اجتماعی کودک نیز در برنامه مراقبت کودک کسپرسکی وجود دارد. Parental Control & Kids GPS: Kaspersky SafeKids برای اندروید، کامپیوتر و مک عرضه شده است.

نرم افزار  Net Nanny Parental Control App

اپ Net Nanny Parental Control App از نرم افزار های مراقبت کودک، مجهز به تکنولوژی Net Nanny برای نظارت بر محتوای اینترنتی برای کودکان است. Net Nanny به این صورت عمل می کند که می توانید به صورت جزئی و دقیق، تعیین کنید چه سایت هایی باز شوند. چه سایت ها و محتواهایی مسدود گردند. و به طور کلی اجازه می دهد که فعالیت آنلاین فرزند تان مانیتور کنید.

قابلیت دیگر این نرم افزار ردیابی موقعیت مکانی به صورت زنده و مشاهده تاریخچه مکان هایی که قبلا به آنها قدم گذاشته، می باشد. همچنین می توانید محدودیت زمانی و جدول زمانبندی تعیین کنید که بچه در چه ساعت هایی و از چه برنامه هایی بتواند استفاده کند.

یک دکمه Kill در برنامه وجود دارد که کار آن قطع کردن اتصال اینترنت دستگاه است و نیز در زمانی که کودک از برنامه های ناشناس استفاده می کند، هشدار می دهد.

این اپ امکان رصد کردن مکالمات و پیام های متنی را ندارد اما از سوی دیگر، برنامه مراقبت کودک خوبی برای کسانی است که به صورت خاص نگران مصرف اینترنت هستند. نسخه پایه این اپ رایگان است و نسخه پولی آن هزینه های متغیری بر حسب خرید ماهانه یا سالانه برای کاربر در پی دارد.

نرم افزار SPY24

این برنامه برای تمام پلتفرم های مک، کامپیوتر اندروید، iOS و تبلت های آمازون فایر، منتشر شده است. بنابراین اگر قصد دارید از فرزند خود در چند پلتفرم مختلف مراقبت کنید مثلا او هم آیپد اپل داشته باشد هم اسمارت فون اندرویدی و هم سرفیس ماکروسافت، این امکان وجود دارد که محدودیت هایی که مد نظرتان است در تمام پلتفرم ها یکسان اعمال شوند.

با استفاده از SPY24 می توانید رصد کنید که کودکتان از چه پایگاه های اینترنتی دیدن می کند. نسخه اندروید نرم افزار به مراتب قدرتمند تر از سایر نسخه هاست. چرا که امکان مدیریت تمام برنامه ها و مانیتور کردن پیام های متنی و مکالمات را دارد.

در مجموع SPY24 برنامه مفیدی است اما اگر بخواهید برای چند دستگاه آن را خریداری کنید و به رصد آنها بپردازید مقداری برای تان گران تمام می شود.

برنامه کنترل والدین برای اندروید ios

برنامه کنترل والدین برای اندروید برای محافظت از کودکان ایجاد شده است و نظارت را برای ایمن نگه داشتن بچه ها در اینترنت فراهم می کند. برنامه یک برنامه کنترل کودک قدرتمند برای زمان صفحه نمایش ، ردیابی مکان ، ردیابی زمان استفاده از برنامه ، استفاده محدود از برنامه ، استفاده از تلفن محدود ، کنترل وب سایت ، نظارت بر YouTube است. می توانید برنامه ها را مسدود کنید ، محدودیت زمانی روزانه برنامه ، محدود کردن زمان صفحه نمایش ، محتوای نامناسب را مسدود کنید.

این برنامه دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند نظارت بر چت های رسانه های اجتماعی و محافظت از چشم است. از حالت های شب و ویژگی های محافظت از چشم استفاده کنید تا عادت های سالم برای چشمان بچه های خود ایجاد کنید.

برنامه از فارسی پشتیبانی می کند!

★ قفل برنامه و قفل تلفن:
• بازی‌ها و برنامه‌های نصب شده در دستگاه کودک را مسدود کنید
• برنامه های رسانه های اجتماعی را مسدود کنید
• استفاده از برنامه را محدود کرده و محدودیت زمانی صفحه را از راه دور از تلفن والدین اعمال کنید
• برنامه ها را تنظیم کرده یا میزان استفاده از تلفن را برای زمان خانواده ، زمان خواب و زمان مطالعه محدود کنید

★ زمان مدیریت زمان صفحه نمایش دستگاه و استفاده از زمان برنامه:
• استفاده از برنامه‌ها و بازی‌ها را محدود کنید
• محدودیت‌های روزانه برای استفاده از بازی‌ها و برنامه‌ها را تنظیم کنید
• آمار استفاده از برنامه‌های تلفن همراه

★ نظارت بر چت رسانه های اجتماعی:
• نظارت بر پیام رسان ها (WhatsApp ، Viber)
• نظارت بر YouTube

★ حفاظت محافظت از چشم و حالت شب:
• برای محافظت از چشمان کودک از نور آبی شدیددر شب از حالت نور شب استفاده کنید
• از محافظ چشم استفاده کنید تا کودک صفحه تلفن هوشمند را در فاصله صحیح از چشم‌ها نگه دارد

★ یاب خانوادگی و ردیابی GPS:
• مکان کودک را بر روی نقشه به حالت زمان واقعی مشاهده کنید
• در صورتی که کودک مرزهای خود را ترک کرد یک موقعیت مکانی را تنظیم کنید و اعلان‌ها را دریافت کنید

★ مسدود کردن وب سایت ها و مسدود کردن فیلم های YouTube:
• وب سایت‌هایی را که کودک شما بازدید می‌کند کنترل کنید
• اگر می‌خواهید دسترسی به وب سایت‌ها را محدود کنید آنها را مسدود کنید
• ویدیوهای YouTube که کودک شما تماشا کرده است را کنترل کنید
• اگر می‌خواهید دسترسی به ویدیوها و کانال‌های YouTube را محدود کنید آنها را مسدود کنید

همچنین برنامه به شما فرصتی می دهد:
• دفترچه تلفن را مدیریت کنید
• آخرین عکس‌های گرفته شده توسط دوربین یا ذخیره شده در گالری را کنترل کنید؛
• سطح شارژ باتری را کنترل کنید

برنامه کنترل والدین برای اندروید

برای بهبود لینک های خانوادگی از “برنامه کنترل والدین برای اندروید-زمان صفحه نمایش,نظارت والدین” استفاده کنید. بیشتر وقت خانواده را بدون تلفن همراه سپری کنید.

این برنامه را بر روی دستگاه خود و همچنین در دستگاه کودک نصب کنید و از راه دور دستگاه کودک را مدیریت کنید.
همه دستگاه های خانوادگی خود را به حساب مرتبط کنید. هر دو تلفن هوشمند باید دارای قابلیت داده شبکه باشند ، زیرا برنامه از داده ها برای ارسال و دریافت دستورات پیکربندی استفاده می کند.

این برنامه منحصراً برای محافظت از کودکان طراحی شده است. در صورت استفاده از برنامه برای اهداف دیگر، شرکت مسئولیت عواقب آن را برعهده نخواهد گرفت.

هزینه یک مجوز سالانه شامل مدیریت پنج دستگاه است که می‌توانند در هر حالت (حالت والدین / حالت کودکان) باشند.
برای کل خانواده از یک حساب کاربری استفاده کنید.

سامانه نظارت و مراقبت از فرزندان SFP

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *